Skup włosów

Najwyższe ceny w Polsce!

Nawet 11 000 tysięcy za kilogram włosów!

Skupujemy również pojedyncze kucyki. Nie trzeba wysyłać kilograma włosów tak jak w innych firmach!

Jak przygotować włosy?

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje włosy zostaną dobrze obcięte i będą się nadawały na sprzedaż, udaj się do fryzjera 😉
Włosy rownież możesz obciąć w naszym salonie. Gdybyś zdecydowała się samodzielnie obciąć włosy, skorzystaj z naszych wskazówek.

Prowadzimy skup stacjonarny oraz online. Możesz przynieść swoje włosy lub ściąć je u nas w salonie lub je nam wysłać!

Najczęściej zadawane pytania

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje włosy zostaną dobrze obcięte i będą się nadawały na sprzedaż, udaj się do fryzjera 😉 Włosy rownież możesz obciąć w naszym salonie. Gdybyś zdecydowała się samodzielnie obciąć włosy, skorzystaj z naszych wskazówek. Prowadzimy skup stacjonarny oraz online. Możesz przynieść swoje włosy lub ściąć je u nas w salonie lub je nam wysłać!
Gdy otrzymamy włosy musimy je zważyć, zmierzyć i ocenić ich stan. Przy wycenie włosów bierzemy pod uwagę rownież kolor. Skupujemy włosy od 35 cm. Długość włosów mierzymy od nasady do najgęstszego miejsca końców włosów. Jeśli Twoje włosy są bardzo wycieniowane to pamiętaj, że nie będziemy ich mierzyć od nasady do najdłuższego włosa tylko z ich długości wyciągniemy średnią. Jeśli chcesz sprzedać włosy farbowane ich cena będzie 50% niższa od włosów niefarbowanych. Natomiast włosy jasny blond naturalny są warte więcej 15% niż włosy niefarbowane podane w naszym cenniku. Kitki wyceniamy w takiej formie w jakiej je dostajemy. Nie wyczesujemy ich do wyceny.

Po wycenie dzwonimy do Ciebie z informacja jaka kwota wyszła za Twoje włosy. Jeśli nie zgadzasz się z wycena odsyłamy włosy. Jeśli akceptujesz kwotę, a do włosów jest załączona poprawnie wypełniona i podpisana umowa sprzedaży włosów wysyłamy pieniądze na podane w umowie konto bankowe.

Jeśli decydujesz się na ścięcie oraz sprzedaż włosów w naszym salonie w Warszawie wtedy płacimy za włosy gotówką.

Włosy muszą być świeżo umyte. Na włosy nie nakładamy odżywek. Włosy starannie rozczesujemy i pozostawiamy do samodzielnego wyschnięcia. Następnie dzielimy włosy na pasma ( Podział włosów na pasma jest bardzo ważny. Im dłuższe włosy otrzymamy tym więcej za nie zapłacimy ). Pasm może być 4-12. Wiążemy je mocno gumkami ok. 2 cm pod miejscem, w którym chcemy ściąć włosy. Ścinamy włosy ok. 2 cm nad gumkami.

1. Włosy zawiń w papier lub ręcznik papierowy. Zawiąż wstążką lub gumką kucyk włosów w papierze, tak aby nie wypadły z niego. Ważne jest pamiętać aby włosy nie były pomieszane - zawsze układamy włosy w jednym kierunku - od nasady po końce.
2. Zabezpieczone włosy włóż do koperty bąbelkowej lub zwykłej dołącz do nich umowę sprzedaży w dwóch wypełnionych i podpisanych egzemplarzach.
3. Wyślij przesyłkę na adres:
Wioletta Narkowicz Atelier
ul. Świętojerska 4/10
00-236 Warszawa
507 601 758

Jesteś zainteresowana sprzedażą włosów?